Hakkimda

Hakkımda

Teknolojiğe Bilime adanmış bir hayat. Gelişime hergün devam ediyorum.

img

Verimlilik Uzmanı - Web Master

Selamlar yüreği güzel insanlara. Burası kendimi ifade edeceğim ve yaptığım web hizmetlerini sergilediğim kişisel bir sitem. Sizlere hayata dair güzel anekdotlar ve bilgisayar teknoloji paylaşımları web tasarımın ince noktalarını paylaşmaktayım. Bilim, Sanat, Teknoloji ve hayatımızı kolaylaştıracak her türlü araç ile ilgilenip araştırmalar yapıyorum ayrıca film dizi izlemeyi ve yorumlamayı çok severim burada size tecrübelerimi paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

0
Tamamlanmış Proje
0
Çalışan Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Çalışma Saatleri
Yaptıklarım

Hizmetlerim

Verdiğim hizmetler

 • Sitenizi Düzenli ve Ön Sıralara Çıkarın

Seo Hizmeti

Sitenizin iç seo ve dış seo analizini yaparak sizlere report verip akabinde nasıl adımlar atılmasının gerektiğini google’da sitenizi nasıl en doğru ve sağlıklı şekilde yükseltebileceğinizi paylaşmaktayım. Hangi sektörden olursanız olun mutlaka bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Özellikle internette kendinizi duyurmak ve yaptığınız işleri kişilere taşımak istiyorsanız profesyonel web tasarım ve SEO hizmeti almanızda fayda vardır. Hangi sektörde olursanız olun mutlaka geniş bir rakip kapasitesine sahipsinizdir. Rakipleri geride bırakmak ve daha çok müşteriye ulaşmak için etkili bir seo desteği almanız gerekir. Aksi takdirde web sayfanız arama motorunda görünmeyecek ya da alt sıralarda görünecektir. Böylece rakiplerinizi geride bırakarak arama motorunda üst sıralara yerleşebilirsiniz. Arama motorunda ne kadar yüksekte olursanız müşterilerinizin sizi araması veya ulaşması daha kolay olacaktır.

  Web Yazılım Geliştirme

  Web Sitelerinizi Güçlendirecek Ek yazılımlar sizin için yapabilirim. Zamandan kazanacağınız sitenizde işlerinizi kolaylaştıracak sizin unuttuklarınızı size hatırlatacak yazılımları istemez miydiniz

  • Günlük yaşamınız da ya da iş yerinizde size yardımcı olacak bir asistana ihtiyaç duyduğunuz olmuyor mu?
  • Unutma dediklerinizi unutmayıp, size hatırlatacak bir yazılım hiç de fena olmaz.
  • İşlerinizi veya müşterilerinizi kayıt ederek aradığınızda kolay arama paneli sayesinde bulabileceğiniz kişiye özel web yazılımı size yardımcı olacaktır.
  • Ödeme yapacağınız veya ödeme alacağınız kişiyi/kurumu zamanı geldiğinde size haber veren bir özellik de içerebilir.
  Siz düşündüklerinizi söyleyin, biz özel web yazılımı kodlayalım Kişi veya iş yeriniz için size kolaylıklar sağlayacak, sadece sizin istediğiniz özellikleri barından Kişiye özel web yazılımları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

  • Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim

  WordPress Uzmanı

  WordPress Uzmanı olarak sizlere wordpress alt yapısı üzerinde tüm kurumsal, bireysel çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her alanda en kaliteli şekilde wordpress destek hizmeti sunmaktayım. Sizlere sektörünüze en uyumlu temayı seçerek en hızlı şekilde kuruyor ve gerekli ayarlamaları yapıyorum. Bu sayede sorunsuz ve güncel şekilde çalışan temanızı sitenizde kullanabiliyorsunuz. Wordpress uzmanı olarak tarafımdan sitenizdeki tüm sorunları analiz ederek sizlere detaylı report sunmaktayım. Bu sorunları çözüme kavuşturarak sitenizin daha stabil çalışmasını sağlamaktayım.

   500 - 1500 ₺

   Grafik Tasarım

   Logo tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı, Broşür, Katalog, gibi tasarımlar yapmaktayım. Logo tasarımı bir firmanın temel taşını oluşturan unsurlardan en önemlisidir. Kurumsal bir firmanın veya tüzel bir kişinin kendisini temsil eden logosu olması onun bir adım daha önde olması demektir. Logo tasarımı sizi yansıtan en önemli görsel ögedir. Bundan dolayı logo tasarımsız bir kurumsallık düşünülemez. Katalog bir firmanın vermiş olduğu hizmetlerinin tanıtmasında en büyük yardımcısıdır. Katalog ile firmalar ürünlerini ve hizmetlerinizi hedef kitlesine tanıtmaktadır. Katalog tasarımı firmanın tanıtım yollarından et etkilileri arasında yer almaktadır. Kurumsal kimlik tasarımı firmanıza özel olarak oluşturulmuş sizi özelleştirmek için hazırlanan firmanızın görünen yüzüdür. Firmanızda kullandığınız evrakların ( Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Kartvizit, Not Kağıdı, Cd v.b ) size özel olarak hazırlanmasından oluşturulan öğelerdir. Profesyonel olarak hazırlanan grafik tasarımlarınız sizin dış dünyadaki yerinizi belirleyecektir.

    1500 - 3000 ₺

    Web Tasarım

    Web sitesi konusuda ihtiyacınız olan her alanda profesyonel çözümler sunuyorum. Göz alıcı kurumsal web tasarımları sayesinde firmanızı internette en iyi şekilde temsil edecek, iletişim bilgilerinizi sunacak ve ürünlerinizden / hizmetlerinizden bahseden bir siteye ihtiyacınız var ise ben bunu size yapmaktayım. Günümüzde internet kullanıcılarının %90'ı mobil cihazlar kullanmaktadır. Google gibi arama motorlarında mobil cihazlarda yapılan aramalarda listelenirken, web sitenizi mobil uyumlu olması büyük fark yaratmaktadır.

    Projenizi sipariş etmeye hazır mısınız?

    Mağazam
    Blog

    Blog

    Metaverse, NFT, Para kazanmak ile ilgili blog yazılarım

    Kurumsallaşma ve Web Site Arasındaki ilişki

    Kurumsallaşma ve Web Site Arasındaki ilişki Kurumsallaşma, bir şirketin, topluluğun, bir işletmenin kişiler üzerinden anılmak yerine; bir isim veya bir markayla anılması halidir. Kısaca kurumsal olma, bir şirketin markalaşma halidir. Marka olan şirketler kullanıc...

    Continue reading

    Web Tasarımın Firmaya Sağladığı Avantajlar

    Web Tasarımın Kazandırdıkları Yıllar geçip, teknolojiler geliştikçe, alışkanlıklarımız da değişiyor. Alış veriş alışkanlıklarımız, giyinme alışkanlıklarımız, televizyon veya film seyretme alışkanlıklarımız. Haliyle reklam izleme veya reklam verme...

    Continue reading
    de_DEGerman