Ermenilerden Elon Musk’a Türksat 5A mesajı!

Elon Musk’ın CEO’su olduğu SpaceX şirketinin e-posta kutusu, Ermenilerden gelen metinlerle doldu. Ortaya çıkan bilgilere bakılırsa Ermeniler, SpaceX’in Türksat 5A uydusunu uzaya göndermemesini istiyor.

ABD Başkanı Trump’ın web sitesi hacklendi!

ABD Başkanı Trump’ın internet sayfası hacklendi!

ABD Başkanı Donald Trump’ın 3 Kasım seçimleri için açmış olduğu internet sayfası hacklendi ve kendisinden kripto para istendi.

Ermenilerden Elon Musk’a Türksat 5A mesajı!

30 Kasım’da SpaceX’in Falcon 9 roketi ile fırlatılacak yeni uydumuz Türksat 5A, Ermenilerin engelleme girişimi ile karşı karşıya. Türkiye’nin Orta Doğu kapsama alanını genişletecek olan yeni uydumuz, Azerbaycan karşısında çökertilen Ermenistan’ı nedense rahatsız ediyor.

spacex türksat 5a

Bu hastalık o denli ciddi boyutta ki, sebebi çözülmemiş bir beklentiyle SpaceX’e Türksat 5A uydusunu fırlatmamaları için e-posta bombasına tuttular. Azerbaycan askerlerinin işgal altında olan Dağlık Karabağ’da görülmemiş başarıları karşısında çaresiz kalan Ermeniler, e-posta kampanyası ile Türkiye ile SpaceX arasındaki anlaşmayı iptal ettirebileceklerini düşünüyorlar.

Gönderilen iletilerin içinde ne olduğu bilinmiyor olsa da ortaya çıkan posta sıralamasında görülen mevzu bile oldukça saçma görünüyor. “Ya Elon Ermeni olsaydı?” anlamına gelen What if Elon was Armenian? başlığı ile gönderilen postanın ilk cümlesinin bir kısmı da görüntüleniyor.

elon muskfalcon 9spacexTürksat 5A

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a { border: 1px solid #ddd; background: #a5a5a5; color: white !important; padding:2px 10px; font-size:12px; font-weight:düzgüsel; display:inline-block; margin:2px; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover { opacity:.7; }

 

faydanılan kaynak https://shiftdelete.net/ermenilerden-elon-musk-turksat-5a-mesaji