Mars Horizon’ın çıkış zamanı belli oldu

Uzay yarışı simülatörü olarak lanse edilen Mars Horizon için çıkış zamanı duyuruldu. Yapım, 17 Kasım tarihinde oyun severlerle buluşacak. Oyunun gösterilen yeni fragmanında ise Kızıl Gezegen’deki serüvenimizde yapacağımız hazırlıklarla ilgili bilgileri içeriyor.

Deneysel konuşma oyunu Steam’de ücretsiz oldu

Deneysel konuşma oyunu Steam’de parasız oldu

Bu yıl yapımcısı hayata gözlerini yuman Don’t Make Love, Steam platformunda ücretsiz bir şekilde oyuncuların beğenisine sunuldu.

Mars Horizon bizleri Kızıl Gezegen’e yolculuğa çıkartıyor

Uzay yarışı simülasyonu Marz Horizon’un gösterilen fragmanı oyunun 17 Kasım’da tüm platformlara çıkacağını ortaya koydu. Oyunda uzay çağının, her şeyin mümkün olduğu bir zamanda NASA benzeri bir uzay ajansı için çalışıyor olacağız. Nihai görevimiz ise verilen misyonları zamanında gerçekleştirerek Mars yüzeyine ilk astronotu yerleştirmek olacak. Tüm bu tarz şeyleri yaparken bilimsel vasıta gereçleri, parayı ve halk desteğini de idareli bir halde kullanmamız gerekecek.

Mars Horizon

Oyun, Kerbal Space Program ile bazı noktalarda benzerlik gösteriyor. Sadece bilhassa Kerbal Space’in gerçekçi yörünge fiziğine haiz bir simülasyon olması ve Horizon’un daha fazlaca mini oyunlar üstüne bir mantıkla hareket etmesi, aradaki farkı belirliyor. Bunun yanında Mars Horizon, Kerbal Space kadar karmaşık olmamasıyla daha keyifli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Oyunu deneyimlemek için Kasım’ın 17’sini bekleyemiyorsanız, Steam üstünde mevcut olan demo versiyonunu oynayabilirsiniz. Ek olarak aşağıda YouTube üstünden gösterilen oyun içi özelliklerinin tanıtılmış olduğu videoya ulaşabilirsiniz.

[wpcc-iframe style=”margin:0px;height:381px!important” class=”embed-youtube” title=”Mars Horizon | Feature Reveal” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/mnfrccuE_DM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]
mars horizonoyunsteamuzay

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a { border: 1px solid #ddd; background: #a5a5a5; color: white !important; padding:2px 10px; font-size:12px; font-weight:düzgüsel; display:inline-block; margin:2px; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover { opacity:.7; }

 

faydanılan kaynak https://shiftdelete.net/mars-horizon-17-kasimda-oyun-severlerle-bulusuyor