Metal monolit toplumsal medya gündemine oturdu!

Dünya dışı varlıkların var olduğuna dair senaryolar hiçbir vakit eskimemiştir. Ara sıra UFO görüldü haberleri yapılsa da net olarak hiçbir kanıta ulaşılamadı. Doğal olarak bu durum, insanoğlu içinde da görüş ayrılığına sebep olmuş durumda. Geçtiğimiz günlerde toplumsal medya gündemine oturan metal monolit, ABD’nin Utah eyaletinde bulunuyordu. Sadece bu monolit, garip bir halde yer değiştirdi.

Monolitin ortaya çıkması ve yer değiştirmesi, dünya dışı varlıkların tekrardan sorgulanmasına niçin oldu.

Çin’den 50 yıl sonra Ay harekâtı! İşte nedeni

Çin’den 50 yıl sonrasında Ay harekâtı! İşte sebebi

Çin, Chang’e-5 ile Ay projesi için yola çıkmaya hazırlanıyor. Doğu Asya temsilcisi ABD Birleşik Devletleri’nden geri kalmak istemiyor.

Metal monolit yer değiştirdi, toplumsal medya gündemine oturdu

Metal monolitin yer değiştirmesi ile beraber, birçok kuram de ortaya atıldı. Bunlar içinde normal olarak dünya dışı varlıkların bir işaret olarak bu monoliti Dünya’ya bıraktığı da mevcut. İlk olarak Utah’da görülen metal monolitin, geçtiğimiz hafta Utah Arazi Yönetim Bürosu yetkilileri tarafınca kaybolduğu bildirildi. Şimdi ise Utah’daki ile aynı olduğu tahmin edilen monolit, Romanya’nın kuzeyinde görüldü.

Parlak bir gümüş renge haiz metal monolit, yer değiştirdiği için toplumsal medya gündemine tekrardan oturdu. Söylenenlere nazaran bu monolit, John McCracken‘e ilişik heykelleri çağrıştırıyor. 2011 senesinde vefat eden minimalist sanatçı McCracken’ın oğlu, babasının vefat etmeden ilkin ücra bölgeler için sanat üretmek istediğini belirtti. Kuram kati olmasa da McCracken’in çalışmalarına onlarca senedir ev sahipliği icra eden David Zwirner galerisi, bu monolitin hakikaten bir McCracken parçası bulunduğunu söylüyor.

Metal monolitin tam olarak nereden geldiği bilinmiyor. Sadece, Netflix’in yeni bir takım yada film için reklam kampanyası yaptığına dair iddialar da mevcut.

monolit sosyal medya

ABD’nin Utah eyaletinde bulunan monolitin aksine, Romanya’da bulunan monolitin üstünde acayip desenler de mevcut. Sadece monolitlerin boyutlarının ve yapılarının birebir aynı olduğu açıklandı.

metal monolitmonolitmonolithtoplumsal medya

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a { border: 1px solid #ddd; background: #a5a5a5; color: white !important; padding:2px 10px; font-size:12px; font-weight:düzgüsel; display:inline-block; margin:2px; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover { opacity:.7; }

 

faydanılan kaynak https://shiftdelete.net/metal-monolit-sosyal-medya-gundemine-oturdu